Zapisz się do newslettera

Oficjalny blog Huty Julia

20 maja, 2022

Dzień Matki 2022: pomysły na prezent od huty Julia

Ciekawe projekty Porady

Prezent z okazji Dnia Matki powinien być ciepły i czuły jak matczyna miłość. Huta Julia wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu i podpowiada, co sprawić naszym kochanym mamom. Jak zawsze stawiamy na klasykę, a także na użyteczność. Na szczęście ponadczasowość oraz funkcjonalność idą razem w parze jeśli chodzi o nasze produkty. Zatem zapraszamy na przegląd pomysłów na prezent.

huta julia prezent

Prezent = kwiaty. A jak kwiaty, to wazony!

Kwiaty to nierzadko pierwsza myśl, jaka przychodzi nam do głowy, kiedy słyszymy „prezent”. I zazwyczaj to dobra, bezpieczna decyzja. Jednak nawet najpiękniejsze kwiaty potrzebują odpowiedniej oprawy. W tym miejscu pojawiają się wazony: wąskie i wysokie, niskie i beczułkowate, z wzorami bardziej zdobnymi oraz te minimalistyczne. W naszym sklepie internetowym znajdziecie cały wachlarz wazonów [sprawdź tu]. Oczywiście zapraszamy również do naszych sklepów, mieszczących się przy fabryce w Piechowicach (ul. Kryształowa 73).

prezent dzien matki

prezent dzien matki

huta julia

Kieliszki na wino jako pomysł na prezent

Wino to alkohol klasyczny, ponadczasowy, a kieliszki na wino cieszą się ogromną popularnością, jeśli chodzi o pomysł na prezent. Jest to ten typ upominku, który nie tylko świetnie wygląda, ale także jest bardzo funkcjonalny. Kieliszki na wino nie muszą ograniczać się tylko do tego trunku – nalejcie tam wszystko to, na co macie ochotę! Kieliszki znajdziecie tu.

julia

Patera, czyli prezent dla Mam, które kochają piec

Domowe, jeszcze gorące ciasto drożdżowe mamy, aksamitny sernik wg rodzinnego przepisu czy może nowoczesne muffiny zero waste? Na co nie mielibyście ochoty – warto pomyśleć, jak te pyszne desery wyeksponować? Odpowiedź jest prosta: kryształowa patera z kloszem, znana także pod pseudonimem królowa stołu.

huta julia

szkło kryształowe

Świece zapachowe: klasyczny prezent, ale zawsze na czasie

Świece zapachowe sprawdzą się na prezent na każdą okazję, również na Dzień Matki. Świece zapachowe są niezastąpione w budowaniu przyjemnego nastroju w domu. Ich niebanalny wygląd urozmaici każde wnętrze, a niosący się aromat idealnie pasuje zarówno na jesienne wieczory, jak i wiosenne popołudnia.

szkło kryształowe

Każda świeca to hołd dla jakiegoś miasta. Głośne ulice, strzeliste budynki czy też spokojne przestrzenie bogate w naturę nas inspirują, a następnie przelewamy to na szkło, a konkretniej na szlify oraz barwy, które dobieramy do każdej świecy. W naszej ofercie znajdziecie między innymi świece, które inspirowane były takimi miejscami jak: Nowy Jork, Casablanca, Mediolan czy nasze ukochane Karkonosze. 

szkło kryształowe