Zapisz się do newslettera

Oficjalny blog Huty Julia

10 stycznia, 2017

Najczęściej kupowane produkty Huty Julia, czyli BESTSELLERY 2016

Zestawienia

Po ostatnim, liczbowym podsumowaniu roku, pora na kolejne zestawienie. Tym razem, przedstawimy produkty marki Julia, które w roku 2016 były najczęściej wybierane przez naszych klientów. Nie ukrywamy, jest w tym pewna doza zaskoczenia.

Jak się okazuje bowiem, nasi klienci, w 2016 roku, zdecydowanie preferowali szkło kryształowe o tradycyjnym, klasycznym i bardzo starym szlifie, o wdzięcznej nazwie MŁYNEK. Te bogato zdobione wyroby, w równie klasycznych kształtach, były wybierane najczęściej wśród prawie wszystkich asortymentów naszej marki.

Dziś skupimy się jednak na 5 najbardziej popularnych rodzajach produktów, a mianowicie na: kieliszkach do wina, szklankach, kieliszkach do wódki, karafkach oraz na szkle kolorowym, które potraktowaliśmy całościowo, jako odrębną kategorię.

Poznajmy więc nasze TOP 5!

Czy w nowym roku 2017 trendy w wybieranym przez klientów szkle kryształowym w Polsce zmienią się? Czy klienci postawią tym razem na bardziej współczesne formy i szlify? Tego nie wiemy, jedno jest jednak pewne – sprzedaż nowych kolekcji autorskich sukcesywnie rośnie i zauważamy, że kolekcje typu Metropolis, Aeris, Etno, Łatki, Kultowe Formy czy Linea, powoli cieszą się coraz większym uznaniem naszych klientów. Mamy więc nadzieję, że stopniowo dorównywać będą one, tak popularnym w 2016 roku klasycznym szlifom.